Jak działa platforma Eduvativo? - Educativo.pl

Platforma Educativo

Platforma Educativo

Stworzyliśmy dla Ciebie platformę, dzięki której będziesz mógł nie tylko obejrzeć i posłuchać teoretycznych wykładów w formie wideo. Nasi specjaliści zadbali o to, aby Twoja nauka była pełna Case Study, aby przedstawić Ci programowanie – często uważane za żmudne i nudne zajęcie – w najbardziej przystępnej formie. Każdy moduł teoretyczny zawiera praktyczne przykłady, które przygotowane są tak, abyś mógł je wykonywać równolegle z wykładowcą. Po obejrzeniu szkolenia będziesz miał dostęp do testów sprawdzających dotychczas zdobytą wiedzę.

Zdobądź zawód przyszłości!

Idea, która nam przyświeca, to przygotowanie uczestnika naszych szkoleń do zdobycia praktycznej wiedzy z najszybciej rozwijającej się branży na świecie - IT. Dlatego dostosowaliśmy nasze szkolenia tak, aby realnie przybliżyć do zdobycia zawodu przyszłości – zostań Programistą iOS, Android, Windows Phone, Deweloperem aplikacji mobilnych, Administratorem Systemów. To największa korzyść dla naszych klientów i dająca największą satysfakcję również nam samym!

Rozwijamy się

Cały czas pracujemy i rozwijamy naszą platformę. Już niebawem, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, będziesz miał możliwość przećwiczenia swoich umiejętności w praktyce - w specjalnie do tego przygotowanym środowisku treningowym.

Jak korzystać z platformy?

Dokonaj rejestracji za pomocą formularza znajdującego się u góry, wybierz interesujące Cię szkolenie i korzystaj z niekończących się możliwości platformy Educativo. Przekonaj się, że nauka nigdy nie była tak przyjemna.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Jeśli te informacje nie są wystarczające, odpowiemy na każde Twoje pytanie dowolną drogą: telefonicznie, mailowo, czy przez portale społecznościowe. Przekonaj się sam jak duże możliwości daje Ci Platforma Educativo.

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Zarejestruj się

Logowanie

email
hasło
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod