Zostań autorem szkoleń - Educativo.pl

Dla Autorów EDUCATIVO

Chciałbyś zarabiać na własnej wiedzy?

Zostań autorem naszych szkoleń, dziel się wiedzą i pasją z innymi. Rób to co lubisz, a przy okazji zarabiaj na tym pieniądze. Łatwo powiedzieć, jednak gorzej wykonać…?

Pomagamy na każdym etapie

Posiadamy odpowiednie zaplecze do technicznej realizacji szkolenia. Współpracujemy z wieloma specjalistami ds. marketingu, wizerunku, z programistami oraz montażystami. Pomożemy Ci nie tylko na etapie tworzenia kursu, ale również w promocji Twojej wiedzy!

Oferta dla każdego

Proponujemy wynagrodzenie prowizyjne, jednorazowe lub mieszane – jesteśmy elastyczni i dostosowywani do potrzeb każdego z naszych szkoleniowców.

Pokaż nam, co potrafisz...

Jeżeli masz pomysł na szkolenie, odkryłeś jakiś niezgłębiony dotąd temat i posiadasz nieco umiejętności w dzieleniu się swoją wiedzą i pasją, napisz do nas. Nagraj kilkuminutową próbkę i pokaż co potrafisz. Szkolenie może dotyczyć każdej branży, niekoniecznie informatycznej. Pamiętaj liczy się pomysł i przekaz, więc dobrze przygotuj swoją próbkę materiału!

Dostępni dla Ciebie. Zawsze.

Kontaktuj się z nami najwygodniejszą dla Ciebie drogą: telefonicznie, mailowo, przez Facebook'a – rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość i podpowiemy, jak osiągnąć sukces.

Formularz kontaktowy

IMIĘ I
ADRES E-MAIL
TELEFON (opcjonalnie)
OPIS SZKOLENIA
ZAŁĄCZ PLIK(MAKSYMALNY ROZMIAR 200MB)
Dodaj

Logowanie

email
hasło
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod