Pakiet szkoleń Administracja system Windows Server Linux

Administrator systemów Linux i Windows Server

 • LICZBA SZKOLEŃ: 5
 • CZAS TRWANIA: 41h 34min
 • POZIOM TRUDNOŚCI:
 • CENA PAKIETU: 675 zł 409

Profesjonalna administracja

 
Zostań certyfikowanym administratorem dwóch najważniejszych systemów wykorzystywanych w firmach na całym świecie: Windows Server i Linux. Realizując szkolenia w Educativo, dowiesz jak prawidłowo skonfigurować i zarządzać serwerem, a także jak zabezpieczyć przed zagrożeniami z sieci. Pakiet Administrator Linux i Windows Server to doskonały wybór dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć kompetencje zawodowe.

Kursy oferowane w ramach pakietu przeznaczone są dla wszystkich, którzy posiadają podstawową znajomość obsługi systemu komputerowego, jak i dla doświadczonych specjalistów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę. Osoby początkujące szybko nauczą się, jak zainstalować i obsługiwać system, a specjaliści mają okazję nabyć nowe umiejętności z zakresu zaawansowanej administracji serwerem. 42 godziny materiału wideo dają gwarancję rzetelnego przygotowania do stanowiska administratora systemu.

Wybierając kursy w pakiecie oszczędzasz aż 40% ceny.

Kompleksowa nauka

Realizując szkolenia w ramach pakietu nauczysz się profesjonalnej obsługi aż 3 najpopularniejszych systemów serwerowych: Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2 oraz Linux. Są to najczęściej wykorzystywane systemy operacyjne w firmach na całym świecie. Umiejętność obsługi ich wszystkich zapewnia wyższą pozycję na rynku pracy.


Szkolenia przygotowane dla systemów Windows Server 2008 R2 i 2012 R2 uczą zaawansowanej administracji serwerami firmowymi. Dowiesz się jak wykorzystywać narzędzia typu Hyper-V, Active Directory czy Power Shell. Nauczysz się przydzielać role i wydzielać dostęp do zasobów poszczególnym użytkownikom sieci. Co ważne, program kursów został ułożony w taki sposób, aby wspierać w przygotowaniach do uzyskania certyfikatu Microsoft Certified Solutions Associate. Daje to tym samym gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego szkoleń.

Kursy dla systemu Linux od podstaw nauczą obsługi systemów typu open source. Wraz z trenerem krok po krok zainstalujesz system i dokonasz niezbędnych konfiguracji. Poznasz zasady wprowadzania automatyzacji działań systemu i zarządzania kontami użytkowników. Dodatkowo dowiesz się też jak postawić własny serwer WWW i jak radzić sobie z niestabilnością systemu.

Poza umiejętnościami administracyjnymi, będziesz mieć też wiedzę na temat sposobów ochrony serwera i sieci komputerowej przed atakiem hakerów i złośliwym oprogramowaniem. Słuchając rad udzielanych przez trenerów, skutecznie zabezpieczysz dostęp do ważnych danych.

Kursy w ramach pakietu

 • Administracja Windows Server 2008 R2

  Grzegorz Łojek Łatwy 8h 15min 139 PLN Zobacz więcej
 • Linux od podstaw

  Tomasz Boiński Łatwy 9h 4min 89 PLN Zobacz więcej
 • Linux dla administratorów

  Tomasz Boiński Średni 13h 21min 139 PLN Zobacz więcej
 • Zabezpieczanie Windows Server 2008 R2

  Marcin Szeliga Średni 2h 54min 109 PLN Zobacz więcej
 • Instalacja i konfiguracja Windows Server 2012 R2

  Grzegorz Łojek Średni 8h 0min 199 PLN Zobacz więcej

Odbierz certyfikat

Kursanci educativo.pl mogą bezpłatnie uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia. Zdobycie certyfikatu jest dość proste, pod warunkiem, że rzetelnie wypełnisz 3 poniższe kroki:

1. Obejrzysz wszystkie lekcje wideo dostępne w szkoleniu.

2. Rozwiążesz testy, które pomogą Ci przygotować się do pomyślnego zdania egzaminu.

3. Zdasz egzamin on-line. Po uzyskaniu 70% pkt. certyfikat dostępny będzie do pobrania na Twoim koncie.

Więcej informacji o egzaminach i certyfikatach znajdziesz na naszym blogu.

Sprawdź za darmo

Kursy na platformie educativo.pl dostępne są w wersji on-line, dzięki temu możesz je realizować na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Każdy kurs dostępny w pakiecie możesz pobrać na dysk komputera.

Rejestracja w serwisie educativo.pl jest bezpłatna. Zakładając konto uzyskujesz dostęp do bezpłatnych materiałów, czyli lekcji demo przypisanych do każdego z kursów. Dzięki możliwości obejrzenia darmowej lekcji poznajesz naszą platformę, trenerów oraz sposób w jaki prowadzone są szkolenia.

Wybierz pakiet Administrator systemu Linux i Windows Server

Realizując szkolenia dostępne w ramach pakietu poznasz szereg profesjonalnych rozwiązań z zakresu zarządzania sieciami komputerowymi i ich zabezpieczania. Doświadczeni trenerzy kolejne zagadnienia omawiają od strony teoretycznej, a następnie prezentowane jest ich praktyczne zastosowanie.

Najważniejsze cechy pakietu Administrator systemu Linux i Windows Server:
 
 • 5 kursów on-line dostępnych przez cały rok
 • 42 godziny materiału wideo HD
 • dostęp do platformy e-learningowej z testami on-line

 • do pobrania lekcje video, prezentacja z teorią, dodatkowe ćwiczenia praktyczne
 • certyfikat ukończenia szkolenia w Educativo

 


Kupując kursy w ramach pakietu oszczędzasz 266 zł - to aż 40 % rabatu!

Nie zwlekaj, zostań profesjonalnym administratorem systemów komputerowych.

Zobacz podobne

Logowanie

email
hasło
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod