Educativo.pl – Zdobądź Zawód Przyszłości - Programowanie Urządzeń Mobilnych - Administracja Systemami

Programista Swift

 • LICZBA SZKOLEŃ: 5
 • CZAS TRWANIA: 30h 22min
 • POZIOM TRUDNOŚCI:
 • CENA PAKIETU: 955 zł 572

Zacznij programować w języku Swift

 
Programista Swift to pakiet szkoleń, który kompleksowo przygotuje do programowania w języku Swift od Apple. Realizując kolejne kursy szybko zaczniesz tworzyć zaawansowane gry i aplikacje. W ciągu zaledwie jednej doby od podstaw nauczymy Cię tworzenia zaawansowanych aplikacji na iPhone'y, iPady, Apple Watch i rozwijającą się platformę telewizyjną Apple TV 4.

Język Swift został stworzony przez Apple, aby deweloperzy mogli programować lekkie i szybkie aplikacje mobilne. Obecnie w tym języku można przygotowywać projekty na system iOS, watchOS i tvOS. Dzięki udostępnieniu narzędzi i bibliotek otwartej społeczności (od 2015 roku Swift jest open source), możliwości tego języka cały czas rosną.

Dzięki uproszczonej składni Swift polecany jest jako pierwszy język programowania.

Szukasz aktualnej wiedzy? Kursy związane z tworzeniem aplikacji w Swift nauczą Cię wykorzystywać najnowsze funkcje dostępne w iOS. Dodatkowo jako pierwsi w Polsce, pokazujemy jak programować na watchOS i tvOS.

Wybierając kursy w pakiecie oszczędzasz aż 40% ceny i otrzymujesz wieczny dostęp do szkoleń.

Kompleksowa nauka

Kursy online zebrane w ramach pakietu od podstaw przygotują do programowania w języku Swift. Na przykładzie prostej aplikacji Kalkulatora napiwków osoby początkujące poznają składnię, funkcje i najważniejsze elementy języka.

W kolejnych szkoleniach krok po kroku stworzone zostaną bardziej zaawansowane projekty. W trakcie obu części kursu na temat Swift 2 powstanie aż 28 gier i aplikacji, wśród których znajdziesz m.in. FlappyBird, Tinder, Kółko i krzyżyk, My Secret Diary, Quote of the day. Wszystkie nowe zagadnienia zostaną pokazane na ciekawych przykładach – nie nudzimy teorią. Wiele linii pisanego kodu, pozwoli szybciej i łatwiej utrwalić wiedzę, a u osób początkujących wyuczy poprawne nawyki programistyczne.

W najnowszej części Swift 3 – tworzenie aplikacji na iOS 10 pokazane jest zastosowanie szeregu nowych frameworków i API w tym HealthKit dla watchOS, czy ResearchKit w iOS 10. Na dwa sposoby zaprogramujesz aplikację na tvOS. Nie zabraknie ciekawych przykładów aplikacji. Stworzysz 9 nowych projektów w tym grę 3D na podstawie światowego hitu Pokemon Go!, aplikację monitorującą aktywność fizyczną oraz chat obsługiwany za pomocą komend głosowych wydawanych Siri.

Po ukończeniu wszystkich szkoleń będziesz potrafił samodzielnie stworzyć własne projekty na platformy iOS, watchOS i tvOS,

Od naszych trenerów dowiesz się, jakie wymagania stawiane są przed aplikacjami publikowanymi w App Store, poznasz cały proces weryfikacyjny oraz dowiesz się, jakich technik marketingowych używać, aby dotrzeć do szerokiego grona użytkowników.

Kursy w ramach pakietu

 • Jak zarabiać na aplikacjach i grach mobilnych

  Piotr Stalewski Łatwy 4h 50min 129 PLN Zobacz więcej
 • Podstawy języka Swift

  Damian Dominiuk Łatwy 1h 32min 69 PLN Zobacz więcej
 • Swift 2 - tworzenie aplikacji na iOS 9 część 1

  Błażej Zyglarski Łatwy 12h 5min 269 PLN Zobacz więcej
 • Swift 2 - tworzenie aplikacji na iOS 9 część 2

  Błażej Zyglarski Średni 5h 2min 219 PLN Zobacz więcej
 • Swift 3 - tworzenie aplikacji na iOS część 3

  Błażej Zyglarski Średni 6h 53min 269 PLN Zobacz więcej

Odbierz certyfikat

Kursanci educativo.pl mogą bezpłatnie uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia. Zdobycie certyfikatu jest dość proste, pod warunkiem, że rzetelnie wypełnisz 3 poniższe kroki:

1. Obejrzysz wszystkie lekcje wideo dostępne w szkoleniu.

2. Rozwiążesz testy, które pomogą Ci przygotować się do pomyślnego zdania egzaminu.

3. Zdasz egzamin on-line. Po uzyskaniu 70% pkt. certyfikat dostępny będzie do pobrania na Twoim koncie.

Więcej informacji o egzaminach i certyfikatach znajdziesz na naszym blogu.

Sprawdź za darmo

Kursy na platformie educativo.pl dostępne są w wersji on-line, dzięki temu możesz je realizować na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Każdy kurs dostępny w pakiecie możesz pobrać na dysk komputera.

Rejestracja w serwisie educativo.pl jest bezpłatna. Zakładając konto uzyskujesz dostęp do bezpłatnych materiałów, czyli lekcji demo przypisanych do każdego z kursów. Dzięki możliwości obejrzenia darmowej lekcji poznajesz naszą platformę, trenerów oraz sposób w jaki prowadzone są szkolenia.

Wybierz pakiet Programista Swift

Kursy on-line zebrane w ramach pakietu wprowadzą Cię w fascynujący świat tworzenia aplikacji mobilnych. Poznasz nowe funkcje Xcode, dowiesz się, jak korzystać z Playground, przygotujesz 38 gier i aplikacji oraz nauczysz się publikować projekty w App Store. Zainspirowany różnorodnymi przykładami, na pewno już w trakcie nauki zaczniesz planować własne projekty mobilne.

Najważniejsze cechy pakietu Programista Swift:
 
 • 5 kursów on-line bez ograniczonego dostępu czasowego
 • ponad 30 godzin materiału wideo w jakości HD
 • otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia
 • stały dostęp do platformy
  e-learningowej z testami on-line
 • do pobrania: wszystkie lekcje wideo, prezentacja z teorią oraz kod źródłowy

 


Kupując kursy w ramach pakietu oszczędzasz 383 zł – to aż 40 % rabatu!

Ukończ pełną ścieżkę szkoleń i zostań Programistą Swift.

Logowanie

email
hasło
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Akceptuję regulamin
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod
Zamknij
Zrealizuj kod