Educativo.pl – Katalog Szkoleń

Instalacja systemu Linux

Instalacja systemu Linux

Krok po kroku zainstaluj system Linux

 
Rozpocznij 3-godzinny kurs Instalacja systemu Linux i zacznij swoją przygodę z otwartymi systemami operacyjnymi! Twój nowy trener, Tomasz Boiński przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji. Nie martw się – nie musisz rezygnować zupełnie z systemu Windows. Oba systemy mogą być zainstalowane obok siebie na jednym komputerze. Pokażemy Ci jak to zrobić, abyś nie stracił żadnych danych i mógł dalej korzystać z tych samych programów.

Zalety systemu Linux? To możliwość korzystania z zawsze z aktualnego oprogramowania systemowego i nieograniczona swoboda w konfigurowaniu opcji systemowych. O większej ilości zalet opowie Ci już trener podczas pełnego szkolenia Linux od podstaw, na które serdecznie Cię zapraszamy.

Kurs Instalacja systemu Linux to darmowe moduły, pochodzące z pełnego kursu Linux od podstaw.

Dla kogo jest ten kurs?

Chcesz zacząć korzystać z Linuxa, ale obawiasz się samodzielnej instalacji i nie chcesz rezygnować z Windowsa? Ten kurs jest dla Ciebie! Darmowy kurs Instalacja systemu Linux nauczy Cię podstawowych informacji o systemie i jego dystrybucjach oraz przeprowadzi przez cały proces instalacji systemu. Multimedialna forma szkolenia umożliwia łatwe i wygodne ćwiczenie nowych umiejętności wraz z trenerem. W każdej chwili możesz powrócić do raz obejrzanego materiału.

Zapraszamy do aktywacji pełnej wersji kursu Linux od podstaw.

W trakcie szkolenia Linux od podstaw samodzielnie skonfigurujesz system i uporasz się z typowymi problemami, jakie mogą napotkać początkujący użytkownicy. Dowiesz się, jak instalować dodatkowe oprogramowanie i nauczysz się korzystać z konsoli systemowej za pomocą praktycznych skrótów klawiszowych.

Plan szkolenia

 • 1. WSTĘP DO SZKOLENIA

  00:00
 • 2. DYSTRYBUCJE LINUXA

  00:00
 • 3. PODSTAWOWE INFORMACJE O SYSTEMIE

  00:00
 • 4. INSTALACJA SYSTEMU

  00:00

Ukończ cały kurs Linux od podstaw

 • Będziesz wiedział, jak dostosować komputer od pracy z różnymi systemami
 • Nauczysz się instalować dodatkowe oprogramowanie z repozytoriów
 • Poznasz obsługę Wine, aby móc instalować oprogramowanie niedostosowane do systemu Linux
 • Dowiesz się, jak skonfigurować system, aby zabezpieczyć dane przed atakami hakerów
 • Poznasz też sposoby rozwiązania typowych problemów dla nowych użytkowników systemu Linux
 • Otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności z zakresu administracji systemem Linux na poziomie podstawowym

Sprawdź za darmo

Kursy na platformie educativo.pl dostępne są w wersji on-line, dzięki temu możesz je realizować na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Wszystkie lekcje szkolenia możesz pobrać na dysk komputera.

Rejestracja w serwisie educativo.pl jest bezpłatna. Zakładając konto uzyskujesz dostęp do bezpłatnych materiałów, czyli lekcji demo przypisanych do każdego z kursów. Dzięki możliwości obejrzenia darmowej lekcji poznajesz naszą platformę, trenerów oraz sposób w jaki prowadzone są szkolenia.

Zacznij naukę!

 • Ważność:rok
  Cena:darmowe

Podstawy języka C Sharp

Podstawy języka C Sharp

Szybka nauka programowania

 
C# to wieloplatformowy język programowania stworzony dla firmy Microsoft, który należy do 4 najpopularniejszych języków programowania na świecie (indeks TIOBE). Polecany jest dla osób początkujących, ponieważ jest intuicyjny i łatwy w nauce. Osoby, które znają już języki C++ czy Java bardzo szybko opanują podobne zasady budowania kodu.

W szkoleniu Podstawy języka C# zawarte zostały najważniejsze informacje dotyczące składni języka i zasad programowania pod kątem tworzenia aplikacji mobilnych.

Kurs ten jest polecany, jako wprowadzenie dla osób, które chciałyby rozpocząć szkolenie Tworzenie cross-platformowych aplikacji Xamarin. Pokażemy Ci jak dzięki technologii Xamarin, programować jednocześnie na systemy iOS, Android i Windows. Najpierw jednak powinieneś poznać podstawy języka C# i technologii .NET, dlatego udostępniamy Tobie bezpłatnie 3-godzinny kursu z najważniejszymi zagadnieniami.


Kurs dla każdego

Szkolenie zostało przygotowane dla osób początkujących, które nie programowały wcześniej w języku C#. Trener w ogólny sposób prezentuje funkcjonalności języka, a także wskazuje na różnice pomiędzy C-Sharp a językami Java i C++.

W trakcie 3 godzin szkolenia:

 • poznasz kluczowe elementy i składnię języka,
 • nauczysz się korzystać z Garbage Collector do automatycznego zarządzania pamięcią,
 • poznasz zasady dotyczące programowania obiektowego w C#,
 • dowiesz się, jak korzystać z technologii LINQ.


Wszystkie zagadnienia teoretyczne prezentowane są na praktycznych przykładach. Wraz z trenerem krok po kroku tworzysz kolejne elementy kodu.

Plan szkolenia

Ukończ kurs tworzenia aplikacji w Xamarin

 • Dowiesz się, jak w języku C# tworzyć aplikacje na systemy iOS i Android
 • Poznasz zastosowania technologii .NET w procesie programowania cross-platformowych aplikacji
 • Stworzysz bazy danych w SQLite i na platformie Microsoft Azure
 • Będziesz wiedział, jak używać REST API do integracji aplikacji z usługami sieciowymi
 • Nauczysz się wykorzystywać bibliotekę SignalR do komunikacji w czasie rzeczywistym
 • Poznasz działanie serwisu Xamarin Test Cloud, w którym możesz testować projekty na fizycznych urządzeniach


Wykorzystując możliwości technologii Xamarin, w którym czasie, wykorzystując tylko język C#, stworzysz aplikację na 3 platformy mobilne: iOS, Android i Windows.

Sprawdź za darmo

Kursy na platformie educativo.pl dostępne są w wersji on-line, dzięki temu możesz je realizować na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto. Dodatkowo cały kurs wraz z załącznikami możesz pobrać na dysk komputera.

Rejestracja w serwisie educativo.pl jest bezpłatna. Zakładając konto uzyskujesz dostęp do bezpłatnych materiałów, czyli lekcji demo przypisanych do każdego z kursów. Dzięki możliwości obejrzenia darmowej lekcji poznajesz naszą platformę, trenerów oraz sposób w jaki prowadzone są szkolenia.

Zacznij naukę języka C#

Po ukończeniu szkolenia z podstaw języka C-Sharp będziesz mieć opanowaną niezbędną wiedzę, aby rozpocząć naukę tworzenia cross-platformowych aplikacji na platformie Xamarin.

Najważniejsze cechy kursu Podstawy języka C#:

 • profesjonalny kurs on-line dostępny prze cały rok,
 • 3 godziny materiału wideo w jakości HD,
 • stały dostęp do platformy
  e-learningowej
  z testami on-line,
 • do pobrania: wszystkie lekcje wideo, prezentacja z teorią.


Już dziś skorzystaj ze szkolenia i zacznij naukę podstaw języka C#, aby programować aplikacje mobilne!

 • Ważność:rok
  Cena:darmowe
Nie znalazłeś szkolenia dla siebie?

Logowanie

email
hasło
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod