Nasi wykładowcy – Educativo.pl
Mieszko
Lassota
W pewnych kręgach mówi się, że przygodę z Windows Phone rozpoczął już na Nokii 3310 ;-). Certyfikowany trener Nokii, ale jak sam podkreśla dla Nokii nie pracuje. Obecnie zarządza firmą KODD, która specjalizuje się w tworzeniu aplikacji na Windows Phone. Wdrożył wiele rozwiązań dla użytkowników tej platformy
Adam
Mencwal
Specjalizuje się w technologii Augmented Reality, czyli, po polsku: w rzeczywistości rozszerzonej. Znaczy to mniej więcej tyle, że jeśli oglądałeś serial Sliders czy film Matrix, i słyszałeś o teoriach większej ilości wymiarów – to Adam Mencwal je tworzy ;-). Zawodowo.
Krzysztof
Drypczewski
Jest tak dalece oddany Apple i systemom MacOS X i iOS, że systemy Windows czy Linux... blokują jego nazwisko w internetowych wynikach wyszukiwania.
Tomasz
Boiński
Miłośnik Linuxa i gier komputerowych. Dwukrotnie znalazł się w dwudziestce najsympatyczniejszych wykładowców Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, do grona którego wybierali go studenci.
Łukasz
Taborowski
Razem z Mieszkiem Lassotą prowadzi firmę KODD, specjalizującą się w tworzeniu aplikacji dla systemu Windows Phone. Wspólnie poprowadzili także szkolenie dla Educativo, Łukaszowi tak spodobało się prezentowanie materiałów, że często trzeba było go przeganiać, aby dopuścił do głosu kolegę ;-)
Mateusz
Herych
Najmłodszy wykładowca Educativo, a jednocześnie jeden z najbardziej doświadczonych... Zrobił takiego węża na Androidzie, że Wrocławskie Zoo biło się o niego latami ;-)!
Grzegorz
Łojek
Niektórzy twierdzą, że podobny jest do Billa Gatesa, my nie jesteśmy przekonani, ale na pewno widzimy coś co ich łączy - zamiłowanie do systemów Microsoft ;-).
Piotr
Stalewski
Łączy skrajne pasje, zamiłowanie do programowania wraz z fotografią i powieściopisarstwem – jest autorem książek „Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych” oraz ... „Kubuś i templariusze”!
Sebastian
Suchanowski
Deweloper iOS z krwi i kości, plotki donoszą, że nawet przez sen programuje nowe aplikacje.
Sylwester
Madej
Prawdziwy misjonarz programowania na Androida, biegle posługujący się językiem Java. :)

Logowanie

email
hasło
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się

Resetowanie hasła

email
Resetuj

Rejestracja

imię
nazwisko
email
hasło
powtórz hasło
Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
Zarejestruj się

Zamknij

Zamknij

Wpisz kod rabatowy

kod